
PVC harmonizirani večžični vodniki
(po VDE 0281 del 3), 450/750V
samogasen IEC 60332-1 /EN 60332-1
Prenesite tehnični listPošljite povpraševanje
Pregled
Uporaba
Za polaganje v ceveh, v ali pod ometom, kot v instalacijskih kanalih. Tudi za povezovanje električnih omar.
Zgradba
– večžični bakreni vodnik, goli baker
– radij pregibanja 4 x Ø
– po VDE 0281
– PVC izolacija
Podrobno
| Vodnik | Baker, goli |
|
|
|
| Razred vodnika | Razred 2 |
|
|
|
| Material izolacije | PVC |
|
|
|
| Označba žil | VDE 0293 |
|
|
|
| Prepletenost žil | Žice večkratno prepletene |
|
|
|
| Material zunanjega plašča | / |
|
|
|
| Barva zunanjega plašča | / |
|
|
|
| Nazivna napetost [V] | 450 / 750 |
|
|
|
| Testirana napetost [V] | 2500 |
|
|
|
| Upor vodnika | Po DIN VDE 0295 |
|
|
|
| Izolacijski upor | ≥ 10 MΩ x km |
|
|
|
| Dopustni tok | / |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (nameščen) [x d] | / |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (premičen) [x d] | / |
|
|
|
| Temperatura obrat. (nameščen) min/max [°C] | -5°C do +70°C |
|
|
|
| Temperatura obrat. (premičen) min/max [°C] | +5°C do +70°C |
|
|
|
| Temperatura na vodniku max. | +70°C |
|
|
|
| Ognjeodpornost | IEC 60332-1 in VDE 0482 |
|
|
|
| Norme | / |
|
|
|
Temperaturna obstojnost
|
|
|
| Premično polaganje | +5°C do +70°C |
|
|
|
| Nepremično polaganje | -5°C do +70°C |
|
|
|
Dimenzije
| Št. art. | Žile | x | Presek | Zunanji premer | CU teža | Teža |
| mm² | ca. mm | kg/100m | kg/100m | |||
| 342..12000 | 1 | x | 120 | 18,5 | 115,20 | 120,00 |
| 342..15000 | 1 | x | 150 | 20,5 | 144,00 | 147,00 |
| 342..1600 | 1 | x | 16 | 7,1 | 15,40 | 17,50 |
| 342..2500 | 1 | x | 25 | 8,8 | 24,00 | 27,50 |
| 342..3500 | 1 | x | 35 | 10 | 33,60 | 37,00 |
| 342..5000 | 1 | x | 50 | 11,7 | 48,00 | 50,00 |
| 342..7000 | 1 | x | 70 | 13,5 | 67,20 | 71,00 |
| 342..9500 | 1 | x | 95 | 15,8 | 91,20 | 97,00 |