![]()
PVC instalacijski kabli po VDE 0250 del 204
300/500V
Prenesite tehnični listPošljite povpraševanje
Pregled
Uporaba
Instalacijski kabel za polaganje v suhih, vlažnih in mokrih prostorih, na in pod ometom in betonom. Uporaben tudi na prostem, vendar ne na neposrednem soncu.
Zgradba
– bakreni vodniki, eno ali večžični
– označba žil po VDE 0293
– PVC zunanji plašč, siv (RAL 7035)
– žile prepletene
– notranji plašč iz kavčuk mešanice
– termoplastična PVC izolacija
– označba žil po VDE 0293
– PVC zunanji plašč, siv (RAL 7035)
– žile prepletene
– notranji plašč iz kavčuk mešanice
– termoplastična PVC izolacija
Podrobno
| Vodnik | Baker, goli |
|
|
|
| Razred vodnika | Razred 1; od 16 mm² razred 2 |
|
|
|
| Material izolacije | Termoplast PVC |
|
|
|
| Označba žil | VDE 0293 |
|
|
|
| Prepletenost žil | Žile prepletene |
|
|
|
| Material zunanjega plašča | PVC |
|
|
|
| Barva zunanjega plašča | Siva (RAL 7035) |
|
|
|
| Nazivna napetost [V] | 300 / 500 |
|
|
|
| Testirana napetost [V] | 2000 |
|
|
|
| Upor vodnika | Po DIN VDE 0295 razred 1 ali 2, IEC 60228 razred 1 ali 2 |
|
|
|
| Izolacijski upor | > 20 MΩ x km |
|
|
|
| Dopustni tok | DIN VDE (glej tehnično dokumentacijo) |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (nameščen) [x d] | 4 |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (premičen) [x d] | / |
|
|
|
| Temperatura obrat. (nameščen) min/max [°C] | -40°C do +70°C |
|
|
|
| Temperatura obrat. (premičen) min/max [°C] | -5°C do +70°C |
| Temperatura na vodniku max. | +70°C v obratovanju +160°C v primeru kratkega stika |
|
|
|
| Ognjeodpornost | VDE 0472-804-B in IEC 60332-1 |
|
|
|
| Norme | / |
|
|
|
Temperaturna obstojnost
|
|
|
| Premično polaganje | -5°C do +70°C |
|
|
|
| Nepremično polaganje | -40°C do +70°C |
|
|
|
Dimenzije
| Št. artikla | Žile | x | Presek | Zunanji premer | CU teža | Teža |
| mm² | ca. mm | kg/100m | kg/100m | |||
| 58010150 | 1 | x | 1,5 J | 5,6 | 1,44 | 4,50 |
| 58010250 | 1 | x | 2,5 | 6,3 | 2,40 | 7,00 |
| 58010400 | 1 | x | 4 | 6,7 | 3,80 | 8,00 |
| 58010600 | 1 | x | 6 | 7,4 | 5,80 | 10,50 |
| 58011000 | 1 | x | 10 | 8,4 | 9,60 | 12,50 |
| 58011600 | 1 | x | 16 | 9,9 | 15,40 | 19,80 |
| 58012500 | 1 | x | 25 | 12,7 | 24,00 | 33,00 |
| 58030150 | 3 | x | 1,5 | 9,2 | 4,30 | 13,50 |
| 58030250 | 3 | x | 2,5 | 10,5 | 7,20 | 19,00 |
| 58030400 | 3 | x | 4 | 11,9 | 11,50 | 26,50 |
| 58030600 | 3 | x | 6 | 13,4 | 17,30 | 31,50 |
| 58040150 | 4 | x | 1,5 | 9,9 | 5,80 | 16,00 |
| 58040250 | 4 | x | 2,5 | 11,5 | 9,60 | 23,00 |
| 58040400 | 4 | x | 4 | 13,5 | 15,40 | 33,00 |
| 58040600 | 4 | x | 6 | 15 | 23,00 | 46,00 |
| 58041000 | 4 | x | 10 | 17,5 | 38,40 | 69,00 |
| 58041600 | 4 | x | 16 | 21,5 | 61,40 | 109,00 |
| 58042500 | 4 | x | 25 | 26 | 96,00 | 164,00 |
| 58043500 | 4 | x | 35 | 29,7 | 134,40 | 209,00 |
| 58050150 | 5 | x | 1,5 | 11 | 7,20 | 19,00 |
| 58050250 | 5 | x | 2,5 | 12,5 | 12,00 | 27,00 |
| 58050400 | 5 | x | 4 | 14,5 | 19,20 | 41,00 |
| 58050600 | 5 | x | 6 | 16 | 28,80 | 54,00 |
| 58051000 | 5 | x | 10 | 19,5 | 48,00 | 85,00 |
| 58051600 | 5 | x | 16 | 24 | 76,80 | 135,00 |
| 58052500 | 5 | x | 25 | 32,5 | 120,00 | 199,00 |
| 58070150 | 7 | x | 1,5 | 11,7 | 10,10 | 23,50 |
| 58070250 | 7 | x | 2,5 | 13,7 | 16,80 | 35,00 |
| 58100150 | 10 | x | 1,5 | 13,8 | 14,40 | 37,80 |
| 58120150 | 12 | x | 1,5 | 15,2 | 17,30 | 42,00 |
| 59010150 | 1 | x | 1,5 O | 5,5 | 1,44 | 4,50 |
| 59010250 | 1 | x | 2,5 | 6,1 | 2,40 | 7,00 |
| 59010400 | 1 | x | 4 | 6,7 | 3,80 | 8,00 |
| 59010600 | 1 | x | 6 | 7,3 | 5,80 | 10,50 |
| 59011000 | 1 | x | 10 | 8,4 | 9,60 | 12,50 |
| 59011600 | 1 | x | 16 | 10 | 15,40 | 20,00 |
| 59012500 | 1 | x | 25 | 12,7 | 24,00 | 33,00 |
| 59020150 | 2 | x | 1,5 | 8,6 | 2,90 | 11,50 |
| 59020250 | 2 | x | 2,5 | 9,3 | 4,80 | 15,40 |
| 59020250 | 7 | x | 2,5 | 13,6 | 17,00 | 35,00 |
| 59020400 | 2 | x | 4 | 11,9 | 7,70 | 23,00 |
| 59030150 | 3 | x | 1,5 | 9,1 | 4,30 | 13,50 |
| 59030250 | 3 | x | 2,5 | 10,5 | 7,20 | 19,00 |
| 59030400 | 3 | x | 4 | 11,9 | 11,60 | 26,50 |
| 59030600 | 3 | x | 6 | 13,6 | 17,40 | 31,50 |
| 59031000 | 3 | x | 10 | 17 | 28,80 | 46,80 |
| 59040150 | 4 | x | 1,5 | 10 | 5,80 | 16,00 |
| 59040250 | 4 | x | 2,5 | 11,5 | 9,60 | 23,00 |
| 59040400 | 4 | x | 4 | 13,6 | 15,40 | 33,00 |
| 59040600 | 4 | x | 6 | 14,8 | 23,00 | 46,00 |
| 59041000 | 4 | x | 10 | 17,5 | 38,40 | 69,00 |
| 59041600 | 4 | x | 16 | 21,6 | 61,40 | 109,00 |
| 59042500 | 4 | x | 25 | 26,2 | 96,00 | 164,00 |
| 59043500 | 4 | x | 35 | 29,7 | 134,40 | 209,00 |
| 59050150 | 5 | x | 1,5 | 11 | 7,20 | 19,40 |
| 59050250 | 5 | x | 2,5 | 12,6 | 12,20 | 27,00 |
| 59050400 | 5 | x | 4 | 14,6 | 19,40 | 41,00 |
| 59050600 | 5 | x | 6 | 16 | 29,00 | 54,20 |
| 59051000 | 5 | x | 10 | 19,5 | 48,00 | 85,00 |
| 59051600 | 5 | x | 16 | 24 | 77,00 | 135,00 |
| 59052500 | 5 | x | 25 | 32,5 | 120,00 | 199,00 |
| 59070150 | 7 | x | 1,5 | 11,7 | 10,10 | 23,50 |
| 59100150 | 10 | x | 1,5 | 13,9 | 14,40 | 38,00 |
| 59120150 | 12 | x | 1,5 | 15,1 | 17,30 | 41,50 |