
Visokonapetostni kabel
Prenesite tehnični listPošljite povpraševanje
Pregled
Uporaba
Za uporabo na prostem, v zemlji, v notranjosti in vodi, kot tudi v betonu
Zgradba
– baker, goli
– ognjeodporen
– ognjeodporen
Podrobno
| Vodnik | Baker, goli |
|
|
|
| Razred vodnika | / |
|
|
|
| Material izolacije | VPE |
|
|
|
| Označba žil | Barvne po VDE 0293, več kot 5 žil črne, s tekočim številčnim potiskom. |
|
|
|
| Prepletenost žil | / |
|
|
|
| Material zunanjega plašča | PVC |
|
|
|
| Barva zunanjega plašča | Črna |
|
|
|
| Nazivna napetost [V] | 600 / 1000 |
|
|
|
| Testirana napetost [V] | 4000 |
|
|
|
| Upor vodnika | / |
|
|
|
| Izolacijski upor | / |
|
|
|
| Dopustni tok | / |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (nameščen) [x d] | 15 |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (premičen) [x d] | / |
|
|
|
| Temperatura obrat. (nameščen) min/max [°C] | -35°C do +70°C |
|
|
|
| Temperatura obrat. (premičen) min/max [°C] | -5°C do +70°C |
|
|
|
| Temperatura na vodniku max. | +90°C |
|
|
|
| Ognjeodpornost | IEC 60332-3-24 |
|
|
|
| Norme | / |
|
|
|
Temperaturna obstojnost
|
|
|
| Premično polaganje | -5°C do +70°C |
|
|
|
| Nepremično polaganje | -35°C do +70°C |
|
|
|
Dimenzije
| Št. art. | Žile | x | Presek | Zunanji premer | CU teža | Teža |
| mm² | ca. mm | kg/100m | kg/100m | |||
| 709020400 | 2 | x | 4 | 16 | 12,30 | 35,00 |
| 709020600 | 2 | x | 6 | 15 | 18,20 | 39,20 |
| 709030250 | 3 | x | 2,5 | 14,2 | 10,40 | 28,00 |
| 709030600 | 3 | x | 6 | 17,3 | 24,00 | 50,00 |
| 709031600 | 3 | x | 16 | 23,1 | 64,30 | 101,00 |
| 709040250 | 4 | x | 2,5 | 14 | 12,80 | 34,00 |
| 709040400 | 4 | x | 4 | 21 | 20,00 | 46,00 |
| 709040600 | 4 | x | 6 | 22 | 29,70 | 58,00 |
| 709041000 | 4 | x | 10 | 23 | 50,40 | 76,50 |
| 709050250 | 5 | x | 2,5 | 17 | 15,20 | 40,00 |
| 709050600 | 5 | x | 6 | 21 | 35,50 | 70,00 |
| 709070250 | 7 | x | 2,5 | 21 | 20,00 | 45,00 |
| 709070600 | 7 | x | 6 | 23 | 47,00 | 79,00 |
| 709071000 | 7 | x | 10 | 25 | 73,90 | 125,50 |
| 709120250 | 12 | x | 2,5 | 25 | 33,40 | 62,80 |
| 709140250 | 14 | x | 2,5 | 26 | 40,30 | 75,00 |
| 709190250 | 19 | x | 2,5 | 29 | 52,30 | 94,00 |
| 709240250 | 24 | x | 2,5 | 33 | 69,60 | 110,60 |