
100 Ω
Prenesite tehnični listPošljite povpraševanje
Pregled
Uporaba
Za vlečne verige primeren procesni kabel, odporen na olje, kemične in vremenske vplive, brez adhezije in ognjeodporen. Primeren za Phoenix-Bus sisteme.
Zgradba
– baker, goli, finožičen
– pari po barvni lestvici DIN 47100
– žile prepletene v pare
– ovoj flisa
– preplet iz pokositrenih bakrenih žic
– izolacija žil PETP
– zunanji plašč PUR, vijoličen (RAL 4001)
– tudi z UL certifikatom
– pari po barvni lestvici DIN 47100
– žile prepletene v pare
– ovoj flisa
– preplet iz pokositrenih bakrenih žic
– izolacija žil PETP
– zunanji plašč PUR, vijoličen (RAL 4001)
– tudi z UL certifikatom
Podrobno
| Vodnik | Baker, goli |
|
|
|
| Razred vodnika | / |
|
|
|
| Material izolacije | PETP |
|
|
|
| Označba žil | Barvna koda po DIN 47100 |
|
|
|
| Prepletenost žil | Žile prepletene v pare |
|
|
|
| Material zunanjega plašča | PUR |
|
|
|
| Barva zunanjega plašča | Vijolična (RAL 4001) |
|
|
|
| Nazivna napetost [V] | 250 |
|
|
|
| Testirana napetost [V] | Žila/žila 1500 |
|
|
|
| Upor vodnika | (Loop): max. 159,8 Ω/km |
|
|
|
| Izolacijski upor | / |
|
|
|
| Dopustni tok | / |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (nameščen) [x d] | 6 |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (premičen) [x d] | 15 |
|
|
|
| Temperatura obrat. (nameščen) min/max [°C] | -40°C do +80°C |
|
|
|
| Temperatura obrat. (premičen) min/max [°C] | -5°C do +70°C |
|
|
|
| Temperatura na vodniku max. | / |
|
|
|
| Ognjeodpornost | IEC 60332-1; ognjeodporen in samogasen |
|
|
|
| Norme | Characteristic impedance 100 – 120 Ω |
|
|
|
Temperaturna obstojnost
|
|
|
| Premično polaganje | -30°C do +70°C |
|
|
|
| Nepremično polaganje | -40°C do +80°C |
|
|
|
Dimenzije
| Št. art. | Žilex Presek | x | Presek | Zunanji premer | CU teža | Teža |
| mm² | ca. mm | kg/100m | kg/100m | |||
| 20701025 | 1 | x | 2 x 0.25 | 6 | 1,80 | 4,80 |
| 20702025 | 2 | x | 2 x 0.25 | 6,2 | 2,80 | 5,50 |
| 207030025 | 3 | x | 2 x 0.25 high flex. | 8,5 | 4,27 | 8,30 |
| 207032501 | 3 | x | 2 x 0.25 + 3 x 1 high flex. | 9 | 7,65 | 9,50 |