
(EMV) Ploščati oklopljeni neoprenski kabli
Prenesite tehnični listPošljite povpraševanje
Pregled
Uporaba
Neopren ploščati kabli so odporni na vreme. Lahko so uporabljeni v najbolj zahtevnih vremenskih razmerah, na prostem, v ladjedelnicah, na dvigalih, dvižnih in transportnih napravah. Uporabljeni do srednjih mehanskih obremenitev in pri visokih frekvencah gibanja v eni smeri.
Zaradi dodatnega oklopa posamezne žile je dosežena dodatna trdnost in prenos signalov poteka brez motenj (EMV).
Za uporabo v suhih in mokrih prostorih in na prostem.
Zgradba
– finožični, goli baker
– izgradnja žic po VDE 0295, razred 5 ali 6
– označba žil, do 5 žil barvne po VDE 0293, od 7 žil črn, s tekočim belim številčnim potiskom.
– izolacija žil: mešanica gume
– varnostni vodnik: rumeno-zelen
– neopren zunanji plašč črn
– odporen na mraz
– EMV
– EMV
Podrobno
| Vodnik | Baker, goli |
|
|
|
| Razred vodnika | Razred 5 ali 6 |
|
|
|
| Material izolacije | PVC |
|
|
|
| Označba žil | Do 5 žil, barvne po VDE 0293, 6 žil ali več, črne žile s tekočim belim potiskom |
|
|
|
| Prepletenost žil | Žile ena ob drugi |
|
|
|
| Material zunanjega plašča | PVC |
|
|
|
| Barva zunanjega plašča | Črna |
|
|
|
| Nazivna napetost [V] | 300 / 500 |
|
|
|
| Testirana napetost [V] | 1200 |
|
|
|
| Upor vodnika | / |
|
|
|
| Izolacijski upor | / |
|
|
|
| Dopustni tok | DIN VDE (glej tehnično dokumentacijo) |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (nameščen) [x d] | 10 |
|
|
|
| Najmanjši radij pregibanja (premičen) [x d] | 10 |
|
|
|
| Temperatura obrat. (nameščen) min/max [°C] | -40°C do +70°C |
|
|
|
| Temperatura obrat. (premičen) min/max [°C] | -5°C do +70°C |
|
|
|
| Temperatura na vodniku max. | +70°C |
|
|
|
| Ognjeodpornost | IEC 60332-1: ognjeodporen in samogasen |
|
|
|
| Norme | / |
|
|
|
Temperaturna obstojnost
|
|
|
| Premično polaganje | -5°C do +70°C |
|
|
|
| Nepremično polaganje | -40°C do +70°C |
|
|
|
Dimenzije
| Št. art. | Žile | x | Presek | Zunanji premer | CU teža | Teža |
| mm² | ca. mm | kg/100m | kg/100m | |||
| 672050050 | 5 | x | 0,5 | 3,4 | 6,00 | 13,00 |
| 673040150 | 4 | x | 1,5 OB | 5,8 | 11,40 | 21,00 |
| 673040250 | 4 | x | 2,5 JB | 7,1 | 16,80 | 27,00 |
| 673040400 | 4 | x | 4 JB | 7,6 | 22,00 | 40,00 |
| 673040600 | 4 | x | 6 JB | 9,4 | 32,50 | 52,00 |
| 673041000 | 4 | x | 10 JB | 10,5 | 52,10 | 84,00 |
| 673041600 | 4 | x | 16 JB | 12,6 | 78,40 | 128,00 |
| 673042500 | 4 | x | 25 JB | 14,7 | 116,30 | 180,00 |
| 673043500 | 4 | x | 35 JB | 15,6 | 177,60 | 247,80 |
| 673070050B | 7 | x | 4 | 10,3 | 22,20 | 74,50 |
| 673070100B | 7 | x | 3 | 10,3 | 27,50 | 75,50 |
| 673080150 | 8 | x | 1,5 OZ | 5,8 | 21,70 | 40,00 |
| 673080150 | 8 | x | 1,5 JZ | 5,8 | 21,70 | 40,00 |
| 673120150 | 12 | x | 1,5 OZ | 6 | 33,50 | 61,00 |